Всі новини

Компанія «СИСТЕМОЙЛІНЖЕНЕРІНГ» завершила капітальний ремонт свердловини №3 на Водяновській площі в Харківській області

Компанія «СИСТЕМОЙЛІНЖЕНЕРІНГ» завершила капітальний ремонт свердловини №3 та продовжує ремонт свердловини №6 на Водяновській площі в Харківській області.

Компанія «СИСТЕМОЙЛІНЖЕНЕРІНГ» завершила капітальний ремонт свердловин №3 та №6 на Водяновській площі в Харківській області

Компанія «СИСТЕМОЙЛІНЖЕНЕРІНГ» завершує капітальний ремонт свердловин №3 та №6 на Водяновській площі в Харківській області.

Компанія «СИСТЕМОЙЛІНЖЕНЕРІНГ» розпочала капітальний ремонт свердловини №3 на Водяновській площі в Харківській області.

Компанія «СИСТЕМОЙЛІНЖЕНЕРІНГ» у червні розпочинає капітальний ремонт свердловини №3 на Водяновській площі в Харківській області. Також компанія проводить капітальний ремонт свердловини №6 на глибині 6000 м, розташованій на цій же площі.

Представники Комітетів Верховної Ради України відвідали родовища в Харківській області

Народні депутати-представники Комітетів Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та з питань антикорупційної політики відвідали ряд об’єктів видобутку та переробки газу держкомпанії «Укргазвидобування» та приватних незалежних газодобувних компаній, з метою вивчення їх можливостей щодо збільшення обсягів внутрішнього видобутку природного газу.

Видобуток нафти, газу і газового конденсату – значний внесок до бюджету Харківської області

За підсумками трьох кварталів 2019 року сформовано рейтинг найбільших платників податків України.

«Системойлінженерінг» планує буріння на Водянівській площі новою установкою Drillmec

ТОВ «Системойлінженерінг» планує спорудження та облаштування свердловини №8 на Водянівській площі, новим буровим верстатом Drillmec.